Середа, 14 березня 2018 14:37

Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Горького, Ломоносова, Грушевського та Великою фонтанною

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Горького, Ломоносова, Грушевського та Великою фонтанною та зміни до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Косинки Григорія та Челюскінців, затвердженого рішенням міської ради від 16.10.2015 року №2.8-77/6 «Про затвердження детального плану території.

Ознайомлення з детальними планами у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Кизила Андрія, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год.  до 16-00 год., тел. 3-40-28, 3-24-76.