Четвер, 15 березня 2018 13:55

Відбулося засідання комісії Уманської міської ради з питань збереження історичної спадщини

14 березня під головуванням секретаря міської ради Людмили Кирилюк відбулося засідання комісії Уманської міської ради з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, проспектів, парків, скверів та встановлення пам’ятних знаків в місті Умані. Участь в заході взяли депутати і керівники управлінь, відділів, служб міської ради, науковці, представники громадськості.

На засіданні був представлений ескізний проект пам’ятного знаку загиблим в зоні АТО уманчанам, який планується встановити на Алеї Героїв. Після жвавого обговорення присутні погодили проект ескізу.

Крім того, розглянуто клопотання Об’єднання іудейських релігійних організацій України і головного рабина Києва та України щодо перейменування вулиці Косинки Григорія на вулицю Рабі Нахмана.  Прийнято рішення розпочати процедуру громадського обговорення.

Yes