http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 19 березня 2018 16:04

Нові тарифи на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо

Ваша оцінка
(0 голосів)

«В газеті «Уманська зоря» від 16.03.2018 р. № 11 надруковано нові тарифи на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо.

12 березня 2018 року рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради від 12.03.2018 р. № 86 «Про тарифи на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства Уманське  ремонтно-експлуатаційне управління №3»:

     - затверджено перелік послуг з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій, що є на балансі підприємства;

     - затверджено періодичність надання  послуг з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій;

     - встановлено тарифи для будинків житлового фонду КП «Уманське РЕУ №3».

Нові тарифи на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій, по кожному будинку окремо, надруковано в газеті «Уманська зоря» від 16.03.2018 р. № 11.

Всі зацікавлені особи можуть ознайомитися з повним текстом даного рішенням, з додатками, на офіційному сайті Уманської міської ради в розділі «Документи» та розділі «Економіка».

 

Прочитано 1270 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/