Середа, 28 березня 2018 10:41

Тренінг «Таїнство писанкарства» в Уманському НУС

Український народ здавна славився своїми колоритними та різноманітними звичаями і традиціями, які з покоління впокоління передаються для збереження та примноження вікової мудрості та багатства.

Особливо багато цікавих традицій побутує напередодні світлого свята Великодня, символом якого є пасхальні яйця – писанки. Звичайно, за тисячолітню історію свого існування, різноманіття технік оформлення яєць назбиралася незліченна кількість.

Тренінг «Таїнство писанкарства» був проведений в рамках семінару-тренінгу «Традиції – неоціненна спадщина українського народу» за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради.

Трненінг проводила викладач Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім..Т.Г.Шевченка – Наталія Козак, яка розповіла молоді про різноманітні техніки розпису пасхальних яєць та повідала про символіку та зашифровані у зображених на писанкахтаємні побажання і послання.

Yes