Понеділок, 02 квітня 2018 17:54

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

02 квітня  відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на якому розглянули проекти рішень :  «Про затвердження Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року та плану заходів щодо її реалізації в м.Умань», «Про зміну назви КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» та «Про реорганізацію УМАНСЬКОЇ ЛІКАРНІ № 2 в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНСЬКА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк та головний лікар Уманської міської лікарні № 3 Клименко І.М.