Четвер, 19 квітня 2018 15:53

У фестивалі «Рух заради здоров’я» взяли участь понад 7000 юних уманчан

З 02 квітня в нашому місті проходив фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», головною метою якого є пропаганда здорового способу життя як одного із чинників гармонійного  розвитку людини.

У фестивалі взяли участь дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, загальна кількість понад 7000 осіб.

Основні завдання: формування усвідомлення потреби учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; презентація ранкової зарядки, як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму людини; залучення всіх вікових груп до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Всі учасники  фестивалю отримали велике задоволення,  заряд   енергії та бадьорий настрій.

Yes

виставка_малюнка.JPG