П'ятниця, 20 квітня 2018 14:41

Відбулось чергове засідання громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету Уманської міської ради

11 квітня відбулось засідання під головуванням першого заступник міського голови Сергія Клочка. На якому розглядались документи щодо взяття на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради батька загиблого в АТО Віталія Звездогляда - Звездогляда Віктора Миколайовича та інваліда війни

3 групи, учасника бойових дій в районах проведення антитерористичної операції Скрипака Дмитра Володимировича.

Питання вивчалось в присутності членів громадської організації «Сім’ї учасників АТО «Родина героя» Миронюк С.І., Омельчук Л.І., Алексейчук Н.С. При розгляді документів Звездогляда В.М. на засіданні комісії виникли питання: в зв’язку з тим, що він орендує приміщення в будинку, який знаходиться в стадії будівництва і не зданий в експлуатацію, та про визначення права власності на будинок в Уманському районі, де мешкає його дружина. В зв’язку з цим Звездогляду В.М. рекомендовано привести у відповідність документи щодо оформлення права власності на будинок в Уманському районі та оформити договір оренди саме житлового приміщення. Щодо взяття на квартирний облік Скрипака Дмитра, то його питання вирішено позитивно.

Детальніше дивіться у телесюжеті: https://www.youtube.com/watch?v=c8S__slG19E