П'ятниця, 20 квітня 2018 14:43

В Уманській міській раді провели «День керівника»

19 квітня в сесійній залі виконавчого комітету Уманської міської ради під головуванням міського голови Олександра Цебрія був проведений «День керівника».

На зустрічі були присутні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, підприємці  і безумовно громадськість.

Очільник міста розповів про підсумки діяльності міської влади за 2017 рік та плани роботи на 2018 рік.

Військовий комісар Уманського об'єднаного міського військового комісаріату полковник Олександр Борисюк прозвітував про хід призовної кампанії  2018 року та інше.

«Крім стратегічних загальноміських планів та зусиль з їх реалізації, мало не щодня вирішуємо прості буденні питання, що для окремих людей є далеко не другорядними. Частина завдань вже реалізована, але ще багато роботи попереду», - зазначив на зустрічі міський голова Олександр Цебрій.