Вівторок, 24 квітня 2018 13:49

V-й Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Global-Dance» в Умані

За підтримки міського голови 21-22 квітня в Уманському міському Будинку культури відбувся 5-й Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва Global-Dance, в якому взяло участь 51 колектив, 2 тисячі учасників з 13 областей України. Родзинка фестивалю - гості з Сербії, колектив (Бранко Радічевіч Сіріг).

Захід був надзвичайно насичений, високоповажне жюрі з Києва, Черкас, Кропивницького, Умані та Баку оцінювало понад 200 танцювальних номерів.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулась заступник міського голови Жанна Лозінська, яка привітала учасників зі святом та побажала усім успіху, а також подякувала організатору фестивалю-конкурсу – керівнику хореографічного колективу «Крок вперед» Вікторії Глобчак.

Переможцями фестивалю стали:

Дві премії супер Гран Прі:  "Росинка" (м. Київ) та "Сонечко" (м. Львів)

Чотири премії Гран Прі у різних номінаціях:

- "Веста" (м.Київ),

- "Карнавал" (м.Харків),

- "Посмішка" (м.Гайсин),

- "Dance Family Montem" (м. Монастерище).

Yes