П'ятниця, 27 квітня 2018 16:10

Засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в місті Умань

26 квітня під головуванням заступника міського голови  Юлії Малішевської відбулось засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в місті Умань.

Юлія Юріївна ознайомила членів комісії з листом-зверненням до керівників підприємств, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують найманих працівників.

Рекомендували роботодавцям у місячний термін зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками та працювати у законодавчому полі.

У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах їх компетенції.

Підсумовуючи засідання, головуюча Малішевська Ю.Ю. вкотре наголосила: «Питання подолання незадекларованої праці є одним із шляхів зростання економіки міста.

Нас не цікавлять штрафи! Нас цікавить безпека, благополуччя та добробут уманчан!»

Yes Yes