Середа, 02 травня 2018 15:45

Юні уманчани лауреати фестивалю інсценізованої патріотичної пісні «Пам’яті героїв»

27 квітня у Будинку дитячої та юнацької творчості з метою відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління, популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді та сприяння розвитку її талантів  відбувся щорічний загальноміський фестиваль інсценізованої патріотичної пісні «Пам’яті героїв».

Організаторами мистецього заходу є відділ освіти Уманської міської ради та Будинок дитячої та юнацької творчості м. Умань. Фестиваль зібрав юних співаків та акторів серед учнів закладів загальної середньої освіти міста. Серед творів, які звучали зі сцени, були пісні від часів Другої Світової війни, до композицій про героїв  сьогодення – Героїв Небесної сотні та захисників східних кордонів нашої держави. Усі учасники фестивалю щиро і з гордістю виконували зі сцени пісні про  Україну та мужній український народ.

По завершенню заходу учасники фестивалю отримали дипломи лауреатів відділу освіти Уманської міської ради.

Yes