Четвер, 10 травня 2018 09:20

Привітання ветеранів міста

8 травня за дорученням міського голови Олександра Цебрія секретар міської ради Людмила Кирилюк разом з депутатами міської ради, начальником управління праці та соціального захисту населення Галиною Кучер з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідали вдома ветеранів – фронтовиків Другої світової війни, активних членів ради ветеранів.

Представники влади привітали ветеранів зі святковими днями та вручили Подяки міського голови за активну громадську діяльність, патріотичне виховання молоді, участь у реалізації соціальних програм і з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, подарунки та вітальні адреси.

Ветерани з радістю приймали вітання, ділилися своїми спогадами про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

Yes