П'ятниця, 11 травня 2018 09:45

Привітання ветерана з нагоди 73-ої річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні

10 травня з нагоди відзначення 73-ої річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні депутат міської ради, голова постійної комісії з питань управління комунальною власністю Володимир Панчук спільно з працівниками управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради привітав вдома жінку-ветерана Другої світової війни Скоропад Галину Феодосіївну та вручив подарунки і вітальну адресу.

Галині Феодосіївні 94 роки, під час Другої світової війни перебувала у складі діючої армії, працювала в евакогоспіталі № 2773 з вересня 1944 року по вересень 1945 року. Має трудовий стаж понад 40 років.

Бажаємо Галині Феодосіївні здоров’я, активного довголіття, турботи рідних і близьких та мирного неба на рідній землі.

Yes Yes