http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 15 травня 2018 07:46

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

Ваша оцінка
(0 голосів)

14 травня відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, на якому розглянули проекти рішень «Про виконання міського бюджету м. Умань за І квартал 2018 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про   міський  бюджет на 2018 рік» та «Про Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень  до бюджету міста Умань у 2018 році.»

         В роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк,  заступник начальника фінансового управління І.Ю. Новосельцева,  начальник відділу планування доходів та фінансування установ виробничої сфери фінансового управління В.А.Опенько та заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Загородній В.Б.

Прочитано 163 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/