Вівторок, 22 травня 2018 15:06

Уманчани вшанували Великого Кобзаря

22 травня в Україні відзначають 157-у річницю перепоховання духовного наставника українського народу, письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Покласти квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві прийшли представники міської влади, депутати, керівники і працівники відділів та служб Уманської міської ради, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста.

«Нехай світла пам’ять Тараса Григоровича буде для нас тією стежиною, що відкриє дорогу у щасливе майбутнє. А кожен день буде сповнений плідною і невтомною працею на благо рідної Умані та України!», -  сказав міський голова Олександр Цебрій.

Тарас Шевченко помер 10 березня 1861 року. На кошти друзів 13 березня його було поховано на Смоленському кладовищі в Петербурзі. У квітні домовину з прахом Т.Г. Шевченка, згідно із заповітом, перевезено в Україну, а 22 травня перепоховано на Чернечій горі поблизу Канева.

Yes