Четвер, 24 травня 2018 16:43

День науки – 2018 в УДПУ

22 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулось засідання Урочистої академії, приурочене Дню науки.

На свято були запрошені почесні гості: міський голова Олександр Цебрій, методист відділу освіти Уманської міської ради Інна Трохименко; провідні науковці партнерських закладів освіти Республіки Польща, а також члени Наглядової ради університету, проректори, члени Вченої ради, науково-педагогічні працівники, студенти.

Очільник міста нагородив Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної науки, впровадження сучасних технологій навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня науки науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:

- Світлану Діхтяренко, кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології;

- Віталія Дубовика, викладача кафедри вищої математики та методики навчання математики;

- Альону Мельник, начальника відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва;

- Ігоря Опацького, викладача кафедри історії України;

- Ірину Тягай, кандидата педагогічних наук, викладача кафедри вищої математики та методики навчання математики.

«Впевнений, що Ви і надалі будете примножувати науково-педагогічний потенціал краю та збагачувати скарбницю вітчизняних і світових досягнень», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Ректор УДПУ, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний зазначив, що навчальному закладу є чим пишатися: відомі науковці та їхні молоді послідовники щороку примножують наукові здобутки альма-матер, виховуючи гідне поповнення інтелектуальної еліти країни.

Кращі художні колективи факультету мистецтв подарували учасникам Урочистої академії чудові музичні, хореографічні та вокальні композиції.

Yes