П'ятниця, 08 червня 2018 17:57

В Умані зареєстрували перший «Шлюб за добу»

Сьогодні, 08 червня, у художньому відділі Уманського краєзнавчого музею, відбулася перша церемонія державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

Церемонію реєстрації шлюбу провела спеціаліст Уманського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Алла Андрущук.

У присутності численних гостей – рідних, представників міської влади та органів юстиції – молоді обмінялися обручками та скріпили свій шлюб підписами.

Із одруженням закоханих привітав та вручив цінний подарунок міський голова міста Умань Олександр Цебрій. Також до молодят зі словами привітання звернулась заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Нонна Корж.

«Вітаю вас зі створенням вашої родини! Нехай ваше весілля стане першим кроком у світле майбутнє. Бажаю вам кохання і щастя. Цінуйте і бережіть один одного. Адже міцна родина – запорука міцної держави», - сказав очільник міста Олександр Цебрій.

DSC_0208 (2).JPG

IMG_8579 (2) (1).JPG