Понеділок, 11 червня 2018 10:30

Цікаві канікули

Кожен літній день дарує уманським школярам нові враження та яскраві емоції. Нещодавно школярі ЗОШ №8 взяли участь у конкурсі «Сонячне літо - 2018», який організували для них вчителі та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Мета конкурсу - розвиток духовних та фізичних потреб, вдосконалення навичок спілкування з однолітками.

У НВК №17 день пройшов під гаслом «Ми відроджуємо українські традиції»!   Учні відвідали  музей «Лялькова хата» та взяли участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки.

Школярі НВК №10 втілили свої творчі задуми у конкурсі малюнку на асфальті.

У ЗОШ №12 весело пройшли конкурс «Ярмарок талантів» та спортивні змагання.

Діти відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань» (ЗОШ № 11), комплекс фонтанів у сквері імені Т.Г. Шевченка (ЗОШ №14), Уманський краєзнавчий музей (ЗОШ №3, НВК №6), Національний дендрологічний парк «Софіївка» (ЗОШ №1, ЗОШ №5, ЗОШ №4, НВК №7-колегіум), пожежно-рятувальну частину (НВК-міська гімназія), с. Шевченкове (ЗОШ №9).

Щоденні екскурсії закріплюють знання дітей про природу уманщини, історію рідного міст та традиції нашої держави.