Вівторок, 12 червня 2018 08:21

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

11 червня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили  проекти рішень: «Про розроблення схеми санітарного очищення міста  Умані.»,  «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Чехова, Незалежності та Богуна.», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Великою фонтанною, Васильківською, Осипенко та Олександрівською.», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Тищика та територією військової частини.», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Спінози, Фортечною та Інженерною.», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Гайдамацькою, Спінози та провулком Спінози.»,  «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Республіканською, Великою фонтанною та Шевченка.», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Гонти, Незалежності, Чехова та І.Богуна.», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Великою фонтанною, Громова та провулком Садовим.» , «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Горького, Ломоносова, Грушевського та Великою фонтанною.»,  «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Котляревського, Батуринською, Шкільною та Визволителів.»,  «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Незалежності та провулком Івангородським.», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Спінози, Інженерною та Щербаківського.»,  «Про затвердження детального плану території промислової забудови, обмеженої вулицями Тепличною, Індустріальною та Одеською залізницею.», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Михайлівською, Першотравневою та провулком Січневим.», «Про затвердження змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пушкіна, Косинки Григорія та Челюскінців.».                Комісією розглянуто ряд проектів рішень «Про розгляд звернень з питань затвердження матеріалів із землеустрою та надання у власність земельних ділянок.», «Про розгляд звернень  фізичних та юридичних осіб з питань надання в оренду та поновлення (продовження) терміну користування земельними ділянками.», «Про розгляд звернень з питань надання дозволів на розроблення документації із землеустрою», «Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин.», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Інженерна, 6-В.», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Вокзальна, 4-А.», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Слонського Анатолія, 1.», «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Небесної сотні, 47.», «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Комарова, 27-А.» та «Про проведення інвентаризації земель міста Умань в районі масового паломництва брацлавських хасидів.». Також було розглянуто перелік звернень юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин І.І. Гордієнко, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин О.П. Скакун., головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру Л.І. Бондаренко та начальник відділу ЖКГ В.П. Харченко.