http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Вівторок, 12 червня 2018 16:55

Уманчанин здобув перемогу на всеукраїнському шаховому турнірі

Ваша оцінка
(0 голосів)

Нещодавно у м. Золотоноша відбувся всеукраїнський шаховий турнір,V меморіал відомого гросмейстера Ісаака Болеславського.

Наше місто було представлене п'ятьма гравцями. В турнірі «А»: Ігор Коровнік, Сергій Сова та Ігор Жук, в турнірі «Б»: Ілля Мельник та Богдан Клименко.

Вперше за п'ять років, головний кубок вдалося залишити на Черкащині, наш уманчанин Ігор Жук – тренер шахового дитячого клубу «Шлях Чемпіона», в напруженій та драматичній боротьбі виборов перше почесне місце.

Також слід відмітити вдалий виступ вихованця клубу, 14-річного уманчанина Богдана Клименка, який виборов перше місце в турнірі «Б», в категорії до 16 років, в загальному підсумку посівши 6 місце.

Уманські шахісти довели, що наше рідне місто також має ким пишатись в цій інтелектуальній грі, і ми можемо з надією дивитись у майбутнє!

Побажаємо майбутніх перемог усім учасникам цих змагань, а також тим, у яких усі баталії за шахівницею ще попереду!

 

Прочитано 303 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/