П'ятниця, 15 червня 2018 16:42

49 чергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання

15 червня перед початком 49 чергової сесії Уманської міської ради VІІ скликання міський голова Олександр Цебрій виконав почесну місію – вручив відзнаки Президента України - пам'ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану» учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан, членам громадської організації «Уманська міськрайонна спілка ветеранів Афганістану»:

-    Грабчаку  Юрію  Петровичу;

-    Іщенку  Анатолію  Миколайовичу;

-    Притулі  Олександру  Івановичу;

-    Суворову  Володимиру  Серафимовичу.

Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху  в  місті відзнакою «Почесний ветеран міста» очільник міста нагородив:

• Демченко-Ясинецьку Ніну Станіславівну, голову первинної організації ветеранів Уманського агротехнічного  коледжу;
  • Дуравка Володимира Миколайовича, заступника голови первинної організації ветеранів 204-ї  мотострілецької  дивізії;
  • Коровкіну Олену Стефанівну, голову первинної організації ветеранів Уманського медичного коледжу;
  • Краснобокого Юрія Миколайовича, заступника голови первинної організації ветеранів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

На сесії були розглянуті наступні питання:

1. Про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Умань за 2017 рік.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський бюджет на 2018 рік».
  3. Про місцеві податки і збори.
  4. Про затвердження положень про місцеві податки і збори.
  5. Про Програму зайнятості населення міста Умань на 2018 – 2020 роки.
  6. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 року № 3.5-48/6 „Про затвердження міської програми соціальної допомоги „Турбота” на 2014-2020 роки.
  7. Про внесення змін до Програми організації та фінансування громадських робіт у 2017 - 2018 роках.
  8. Про затвердження заходів на виконання Комплексної програми підготовки посадових осіб місцевого самоврядування  на  2018 рік  в новій редакції.
  9. Про затвердження Положення про відділ туризму Уманської міської ради в новій редакції.
  10. Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 12.2017 р. № 3.4-42/7.
  11. Про план роботи Уманської міської ради VII скликання на ІІ півріччя 2018 року.
  12. Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради.
  13. Про використання книги «Літературна біографія Уманщини».
  14. Про умови оплати праці та Порядок преміювання керівників комунальних підприємств м. Умань у новій редакції.
  15. Про реорганізацію УМАНСЬКОГО ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
  16. Про реорганізацію УМАНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
  17. Про затвердження передавального акта основних засобів, інших необоротних активів, нематеріальних активів та іншого майна Уманської лікарні №2.
  18. Про звіт постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо-економічної політики.
  19. Про затвердження міської програми «Безпечне місто на 2016 – 2020 роки» у новій редакції.

Крім того, депутати міської ради прийняли рішення щодо розробки детальних планів та затвердили детальні плани території житлової та громадської забудови в місті, розглянули питання комунальної власності та звернення з питань землеустрою.

На сесії були присутні 28 депутатів, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.