Середа, 27 червня 2018 11:29

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

26 червня 2018 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детальних планів території промислових підприємств та житлової і громадської забудови обмеженої вулицями Ушакова, Індустріальною і Тепличною та територією Одеської залізниці; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київською, Слобідською, Лермонтова та провулком Лермонтова; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Тютюнника, Успенською, Незалежності, Осташівською, річкою Уманкою та Осташівським ставом; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Небесної сотні, Пугачова та Гайдамацькою; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Козацькою, Михайлівською, Каштановою, провулком Каштановим та територією кладовища  «Звенигородське передмістя»; житлової та громадської забудови, обмеженої провулками Проїзжим, Прохожим, вулицями Володимира Мономаха і Толстого. В громадських слуханнях прийняли участь 46 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробників детальних планів Камельовького Івана Петровича, Лісаченка Віктора Михайловича та Сови Єлизавети Сергіївни, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.