Четвер, 19 липня 2018 10:36

Спортсменка з Умані здобула нагороди особистого чемпіонату України з веслування

З 11 по 15 липня в місті Дніпро відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. За нагороди національних змагань боролися найсильніші веслувальники України.

До числа кращих увійшла уманська веслувальниця Юлія Юрійчук, яка двічі піднімалася на п’єдестал пошани.

На дистанції 500 метрів у складі байдарки-четвірки Юлія фінішувала з другим результатом, а у байдарці-двійці з херсонською веслувальницею Оленою Скворцовою посіли другу сходинку на дистанції 200 метрів.

Вітаємо спортсменку та бажаємо подальших нагород!

Також нагадаємо, Юлія отримує міську стипендію перспективним спортсменам міста.