Четвер, 19 липня 2018 12:02

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

19 липня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішень: «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м Умань багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Комарова, 21 А в м. Умань» та  «Про  безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Умань 89-ти квартирного житлового будинку за адресою: вул. Європейська, 92-В м. Умань»,   а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб щодо комунального майна.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк,  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Н.В. Коломієць та заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Загородній В.Б.