П'ятниця, 27 липня 2018 15:54

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

27 липня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: "Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Київською, Слобідською, Лермонтова та провулком Лермонтова", "Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Козацькою, Михайлівською, Каштановою, провулком Каштановим та територією кладовища  «Звенигородське передмістя», "Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Небесної сотні, Пугачова та Гайдамацькою", "Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Тютюнника, Успенською, Незалежності, Осташівською, річкою Уманкою та Осташівським ставом", "Про затвердження детального плану території промислових підприємств та житлової і громадської забудови, обмеженої вулицями Ушакова, Індустріальною і Тепличною та територією Одеської залізниці", "Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої провулками Проїзжим, Прохожим, вулицями Володимира Мономаха і Толстого", "Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Залізняка, Успенською, Ломоносова та провулком Залізняка", "Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Тищика, Європейською та Київською", а також перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, завідувач сектору з питань комунальної власності та земельних відносин І.І. Гордієнко та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин О.П. Скакун та  начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру О.В. Корніюк