Середа, 01 серпня 2018 17:03

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

1 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішень «Про зміну статусу жилого приміщення», «Про затвердження  Програми підтримки  діяльності об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Умань на 2019 - 2020 роки», «Про затвердження Порядку  реалізації  Програми підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Умань на 2019 - 2020 роки», «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ № 3» на закупівлю транспортних засобів на умовах фінансового лізингу», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міської комунальної власності на 2018-2022 роки», «Про погодження Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2018 р. в новій редакції», «Про затвердження передавального акта основних засобів, інших необоротних активів, нематеріальних активів та  іншого майна Уманської дитячої міської лікарні» та «Про затвердження передавального акта основних засобів, інших необоротних активів, нематеріальних активів та іншого майна Уманського пологового будинку».

В роботі комісії взяли участь заступник міського голови Малішевська Ю.Ю,  начальник відділу взаємодії з депутатами Омельчук Т.М., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В., заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Загородній В.Б., інженер ВТВ КП «Уманьводоканал» Омельченко С.В., головний лікар Уманського пологового будинку Семенда О.Д., в.о. головного лікаря Уманської дитячої міської лікарні Максютов О.О., начальник фінансового управління Петриченко А.В. та головний спеціаліст відділу відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В.