Середа, 01 серпня 2018 17:06

Відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

1 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони  навколишнього  природного середовища на якому розглянули проекти рішень «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Молокова, Ломоносова, Горького та провулком Молокова», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Щербаківського, Фортечною та Шухевича», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Праці, провулком Тичини, вулицями Лисенка, Благовісною та провулком Макаренка», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Пролетарською, М. Залізняка, Заводською та провулком Пролетарським», «Про розробку детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Тищика, Новософіївською, Стуса та Європейською», а також перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь начальник відділу взаємодії з депутатами Омельчук Т.М., головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру Бондаренко Л.І., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.