Вівторок, 06 липня 2010 10:33

Положення про проведення конкурсу „Ярмарок ідей”

2. Мета та завдання конкурсу

Метою конкурсу є  створення  інформаційно-рекламної продукції, що сприятиме розвитку  туристичної інфраструктури міста , створенню якісного туристичного продукту, залученню творчого потенціалу міста до реалізації програми „ Умань туристична”.

3. Порядок та термін проведення конкурсу

3.1. Конкурс проводиться у таких номінаціях: „Логотип міста”,  „Уманський сувенір”,  „Девіз міста”.
 3.2. Конкурс проводиться з 15 червня до 15 вересня 2010 року у два етапи:
I етап - прийом заявок та документів претендентів за номінаціями з 15 червня до 30 серпня 2010 року;
II етап - підбиття підсумків, визначення переможців з 30 серпня  до 15 вересня 2010 року.
Претенденти на  участь у конкурсі подають заяву-анкету установленого зразка та конкурсні матеріали до 30 серпня 2010 року у відділ культури та туризму  міської ради, які подаються особисто, надсилаються поштою за вказаною адресою  або  електронною поштою.

20300 Черкаська обл., м. Умань, вул. Леніна 1, відділ культури і туризму Уманської міської ради.
тел. 5-31-51

До заяви додається:
1. у номінації „Логотип міста”:
а) графічне зображення на папері розміром 420х297 (А-3) у цифровому форматі;
б) пояснювальна записка до проекту;
в) конверт з чотиризначним номером проекту.

2. у номінації: „ Девіз міста”:
а) девіз, надрукований  на папері розміром шрифту 24 мм, має бути коротким і презентабельним;
б) пояснювальна записка;
в) конверт із номером проекту.

3. у номінації „Уманський сувенір”:
а) модель сувеніра в натуральну величину або його графічне зображення;
б) пояснювальна записка;
в) конверт із номером проекту.
Всі документи подаються на паперових та електронних носіях.
3.3. Організаційно-методичне забезпечення щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює відділ культури і туризму, який здійснює:
- реєстрацію учасників конкурсу;
- рекламно-інформаційне забезпечення  проведення конкурсу;
- підготовку засідань конкурсної комісії;
- підготовку нагородження переможців конкурсу.

4. Визначення переможців конкурсу

4.1. Для визначення переможців конкурсу утворюється журі:
4.1.1. Переможців конкурсу визначає журі відповідно до номінацій та за визначеними критеріями.
4.1.2. Конкурсні роботи оцінюють члени журі за 10-бальною системою в кожній номінації.
4.1.3. Засідання журі вважається чинним, якщо на ньому присутні 2/3 його членів. Рішення вважається прийнятим, якщо  за нього проголосувала більшість присутніх.
4.1.4. Засідання журі  оформляється протоколом із зазначенням  переможців та результатами оцінювання.
4.1.5. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

5. Умови участі в конкурсі

5.1. У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.
5.2. Матеріали, подані на конкурс, не повертаються і передаються  на зберігання в краєзнавчий музей.
5.3. Фінансування конкурсу здійснюється  за рахунок коштів міського бюджету, передбачених  на фінансування заходів цільової програми „Умань туристична” у відповідному бюджетному році та за рахунок інших джерел, не заборонених  чинним законодавством.
* Логотип міста та його девіз можуть бути подані як один проект.

6. Нагородження учасників конкурсу

6.1. Всі учасники  конкурсу отримують дипломи.
6.2. Переможці отримують Почесні грамоти виконкому та грошові винагороди, в кожній із номінацій:
- за І місце   - 1500 грн.
- за П місце  - 1000 грн.
- за ІІІ місце -  500  грн.

Право інтелектуальної власності зберігається за авторами, а майнові права на інтелектуальну власність  переможцями конкурсу передаються виконкому Уманської міської ради.