http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
П'ятниця, 10 серпня 2018 11:40

Відбулась позачергова сесія Уманської міської ради

Ваша оцінка
(0 голосів)

10 серпня відбулась 51 позачергова сесія Уманської міської ради VII скликання.

На початку засідання міський голова Олександр Цебрій вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради директору комунального некомерційного підприємства «Уманська психіатрична лікарня» Уманської міської ради, депутату Уманської міської ради VII скликання Ірині Омелянчук за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті міста та з нагоди ювілею від дня народження.

На засіданні депутати погодили здійснення місцевого запозичення до міського бюджету м. Умань у 2018 році.

Також внесли змін до рішення міської ради «Про міський  бюджет на 2018 рік» та до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міської комунальної власності на 2018-2022 роки.

Також на сесії було доповнено до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

На засіданні депутати надали дозвіл КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3» на закупівлю транспортних засобів на умовах фінансового лізингу та погодили Інвестиційну програму КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради на 2018 р. в новій редакції.

Крім цього, затвердили безоплатну передачу основних засобів на баланс Магазину №2 «Книги».

На сесії були присутні 22  депутати міської ради.

Yes Yes

Прочитано 470 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/