Середа, 22 серпня 2018 10:57

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

22 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішення  «Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Умань зовнішніх інженерних мереж до житлового будинку за адресою: вул. Європейська, 92-В в м. Умань», «Про внесення змін до рішення Уманської міської ради від 25 жовтня 2017 року № 2.7-39/7.»,  «Про безоплатне прийняття  в  комунальну власність територіальної громади міста Умань зовнішніх інженерних мереж до багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Комарова 21А, (1 черга) в м. Умань.» та «Про внесення змін та доповнень до рішення Уманської міської ради від 24 листопада 2017 року №5.37-40/7», а також  розглянули ряд  звернень.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк,  начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В. та  начальник  відділу житлово-комунального господарства Харченко В.П