Середа, 29 серпня 2018 16:03

В Умані відбулась конференція педагогічних працівників

Традиційно наприкінці серпня педагогічні працівники  підводять підсумки діяльності за минулий навчальний рік та визначають завдання  на  майбутній.

29 серпня в Уманському професійному аграрному ліцеї відбулась конференція педагогічних працівників, в якій взяли участь міський голова Олександр Цебрій, секретар міської ради Людмила Кирилюк, депутати міської ради, керівники освітянських закладів,  голови профспілкових комітетів, керівники предметних методичних об'єднань, вчителі, керівники гуртків позашкільних закладів, вихователі-методисти, голови рад закладів, піклувальних рад, викладачі вищої школи,  ветерани педагогічної праці, представники засобів масової інформації.

Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, що загинули під час бойових дій на сході України.

З доповіддю «Про підсумки роботи у 2017/2018 навчальному році та завдання щодо розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної  освіти у 2018/2019  навчальному році» виступила начальник відділу освіти Оксана Мельник.

Очільник міста Олександр Цебрій привітав усіх присутніх з новим навчальним роком, подякував педагогам за їх творчу, наполегливу працю. Також Олександр Володимирович вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради та грошові винагороди педагогічним працівникам за підготовку переможців олімпіад, Малої академії наук, конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів.

Учасники конференції ознайомились з тематичною виставкою робіт учнів і педагогів та переглянути концертну програму творчих колективів навчальних закладів.

Yes