Середа, 05 вересня 2018 17:01

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

04 вересня 2018 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Спінози, Фортечною та Інженерною;, обмеженої вулицями Київською, Комарова та територією Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області; обмеженої вулицями Грушевського, Тищика, Європейською та Великою фонтанною; обмеженої вулицями Гайдамацькою, Спінози та провулком Спінози; обмеженої вулицями Європейською, Тищика та територією військової частини В громадських слуханнях прийняли участь 25 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробників детальних планів – архітекторів, Лісаченка Віктора Михайловича, Камельовського Івана Петровича та Сови Єлизавети Сергіївни, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.