Четвер, 06 вересня 2018 17:16

В Умані підведено підсумки огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

В м. Умань підведено підсумки огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і визначено переможців:

• серед таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл – табір з денним перебуванням «Дивосвіт» навчально-виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня»;
  • серед таборів з денним перебуванням на базі позашкільних навчальних закладів – табір з денним перебуванням «Світанок» станції юних техніків м. Умань;
  • серед дитячих закладів санаторного типу – літній оздоровчий табір санаторного типу «Мрія» Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Пролісок» управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Цього року в конкурсі виявили бажання взяти участь 7 таборів з денним перебуванням та літній табір «Мрія».

Попри складнощі, що виникли під час оздоровчої кампанії 2018 року, в місті із загальної кількості дітей шкільного віку оздоровленням і відпочинком охоплено 7,2 тис. дітей (97%), з них: оздоровленням – 3,0 тис. дітей (40%), відпочинком – 4,2 тис. дітей (57%).

Заступник міського голови Жанна Лозінська висловила слова вдячності всім, хто долучився до проведення оздоровчої кампанії.

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes