Вівторок, 18 вересня 2018 15:33

53 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання

18 вересня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась 53 позачергова сесія Уманської міської ради VІІ скликання.

Перед початком сесії Олександр Володимирович привітав депутата міської ради Юрія Пальчака з 50–річним ювілеєм від дня народження та вручив Подяку за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я міста, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи, активну громадську позицію.

На сесії депутати внесли зміни до рішень міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський  бюджет на 2018 рік» та від 10.08.2018 року № 1-51/7 «Про   здійснення місцевого запозичення до міського бюджету м. Умань у 2018 році».

Також затверджено детальні плани території житлової та громадської забудови в місті, розглянуто звернення з питань регулювання земельних відносин.

За зверненням керівників фракцій депутати міської ради позбавили Володимира Гончарука статусу помічника-консультанта депутата Уманської міської ради VІІ скликання Алексєєва С.Ю. за аморальні вчинки.

На сесії були присутні 28 депутатів, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації.

Yes Yes Yes