Середа, 19 вересня 2018 12:23

В Умані відбувся практикум із застосування нового законодавства в галузі освіти

18 вересня на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Асоціацією міст України, виконавчим комітетом Уманської міської ради та відділом освіти був проведений практикум щодо застосуванням законодавства на тему: «Новації законодавства у сфері освіти. Особливості надання освітніх послуг в умовах реформування».

Учасниками практикуму стали аналітик Аналітичного центру Асоціації міст України, кандидат педагогічних наук Людмила Мозгова, виконавчий директор Черкаського РВ АМУ Світлана Крамар, заступник міського голови Жанна Лозінська, керівники навчальних закладів відділу освіти Уманської міської ради, начальники та головні спеціалісти відділів та ОТГ тринадцяти пунктів.

Метою заходу було обговорення актуальних проблем пріоритетних та перспективних напрямків розвитку системи освіти, впровадження реформи Нової української школи, забезпечення якісної освіти, обмін досвідом та розвиток співробітництва.

«Інтеграція України у світовий простір ставить перед суспільством завдання із створення системи освіти нового покоління. Це буде забезпечувати розвиток нової генерації – дітей інформаційної епохи, здатних мислити і діяти системно», - сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

Yes