Четвер, 04 жовтня 2018 17:27

В Умані відбулись урочисті збори присвячені відзначенню 402-ї річниці з дня заснування Умані

4 жовтня в приміщенні Уманського національного університету садівництва відбулись урочисті збори з нагоди Дня міста за участю громадськості, керівництва міста, депутатів міської ради, почесних громадян Умані, керівників підприємств, організацій міста, структурних підрозділів міської ради, волонтерів, учасників АТО, родин загиблих уманчан на Сході України, представників підприємств, установ та організацій.

На урочистостях із днем народження Умані всіх присутніх привітав міський голова Олександр Цебрій, який зазначив: «День народження міста як і день народження будь-якої людини – це гарна нагода згадати наші досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів та задумів. Тих, які стосуються добробуту громади, перспектив соціально-економічного розвитку, духовних аспектів, гармонії і благоустрою нашої рідної домівки – міста Умань».

Учасники зборів вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Очільник міста вручив міські відзнаки та грамоти за трудові досягнення та вагомий особистий внесок у розвиток міста визначним уманчанам:

• За значний особистий внесок у становлення та розвиток міської територіальної громади, досягнення значних результатів у професійній діяльності, активну громадську позицію, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня міста відзнакою міської ради «За заслуги перед містом» нагороджено Рибака Сергія Степановича, колишнього директора Уманського колгоспного ринку Черкаської облспоживспілки.
  • За вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади та активну участь у громадському житті міста Почесна грамота виконавчого комітету нагороджено Луковецького Олександра Анатолійовича.

-  За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значні трудові досягнення та з нагоди Дня міста відзнакою виконкому міської ради «Кращий за професією» нагороджено:

1) Аверіна Миколу Васильовича, старшого інспектора Інспекції з благоустрою м.Умань;

2) Бурського Олександра Валерійовича, начальника відділу (газові котельні) УКП «Уманьтеплокомуненерго»;

3) Валюху Ольгу Іванівну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Уманського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – центру соціальних послуг;

4) Деренюка Юрія Олександровича, тренера відділення футболу Уманської дитячо-юнацької спортивної школи № 1;

5) Дишканта Олександра Анатолійовича, заступника начальника інструментальної дільниці ТОВ «РОСТ»;

6) Коляду Ольгу Олександрівну, викладача по класу фортепіано Уманської дитячої школи мистецтв;

7) Коляду Наталію Миколаївну, професора, доктора педагогічних наук, завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

8) Криворучка Валентина Анатолійовича, водія автобусного маршруту загального користування № 8;

9) Литвина Олександра Васильовича, слюсара-ремонтника водонасосної станції КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

10) Нестерчук Юлію Олександрівну, професора, доктора економічних наук, декана факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва;

11) Панова Сергія Миколайовича, фрезерувальника 5 розряду ремонтно-інструментального цеху Приватного акціонерного товариства «Уманьферммаш»;

12) Петрову Валерію Олексіївну, заступнику головного лікаря з поліклінічної роботи КП «Уманська міська лікарня»;

13) Прокопенко Тамілу Григорівну, технік-технолога ТОВ «УМАНЬ ХЛІБ ТРЕЙД»;

14) Шевченко Ірину Григорівну, вчителя української мови і літератури навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області;

15) Петриченка В’ячеслава Володимировича, начальника сектору превенції Уманського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області.- За вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади, активну благодійницьку діяльність та з нагоди Дня міста відзнакою виконкому міської ради «Меценат Умані» нагороджено:            1) Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Уманський тепличний комбінат», директор – Гордій Микола Васильович;            2) Лауту Володимира Володимировича, фізичну особу-підприємця.- За досягнення високих виробничих та фінансово-економічних показників, впровадження прогресивних технологій, вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади та з нагоди Дня міста Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради нагороджено:

1) переможець конкурсу «Підприємство року-2018» – ТОВ «РОСТ», директор – Лазебника Нухима Рахмильовича.

2) переможців конкурсу «Підприємство року» в номінаціях:

- «Підприємство-господар» – нагороджується Приватне акціонерне товариство «Уманьферммаш», генеральний директор – Ліпкан Анатолій Васильович;

3) «Кращий товар» – ТОВ «УМАНЬПИВО», відзнаку отримує виконавчий директор Кисіль Ігор Анатолійович;

4) «Підприємець року» –Мельник Сергій Миколайович;

5) «Кращий за професією» - Пальчак Юрій Євгенійович.

6) «Благодійник-волонтер»:

- Кучеренко Станіслав Володимирович;

- Мельник Володимир Іванович.

Під час урочистих зборів було продемонстровано відеосюжет про досягнення та розвиток міста Умань за рік.

На завершення свого виступу Олександр Володимирович сказав: «Дякую всім вам, уманчани, що ви творите історію і є частиною рідного міста. Головне – бути патріотами свого міста, дбати про нього і шанувати його. У нашої громади величезний потенціал! І я вдячний усім уманчанам, які прагнуть і докладають зусиль, щоб місто з кожним роком було кращим».

Yes