http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/
Понеділок, 08 жовтня 2018 13:00

В Умані відкрили іспанський парк

Ваша оцінка
(0 голосів)

В рамках святкування Дня міста Умань 5 жовтня урочисто відкрили іспанський парк. Відтепер облаштована територія по вулиці Європейській, 56 з оновленими зеленими насадженнями та сучасними скульптурами стане символом дружби між містом Умань та іспанським автономним співтовариством Арагон. Співпраця з іспанським містом триває вже не один рік. Наразі це третій спільний україно-іспанський проект, втілений на території міста Умань.

«До створення парку долучилось багато активних, талановитих уманчан, які дійсно люблять і дбають про своє місто. Тому я щиро дякую всім, хто причетний до цієї знакової події», - зазначив у вітальній промові міський голова Олександр Цебрій.

Особливі слова подяки міський голова адресував натхненникам проекту: іспанському митцю Карлосу Гарсіа Лаосу та уманській художниці Одарці Дьомі-Пісній за розвиток міста та поглиблення співпраці між Уманню та іспанським Арагоном. Скульптури, створені Карлосом Гарсіа Лаосом, прикрашатимуть іспанський парк Умані.

В церемонії відкриття також взяли участь начальник департаменту культурної спадщини Арагону Ігнасіо Ескуїн та радник посла Іспанії в Україні Патрісіа Серрано Санчес.

Пані Патрісіа зазначила, що для неї подвійна радість брати участь у проведенні такого чудового заходу, адже і сама вона родом з Арагону.

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Yes

Прочитано 342 раз
http://www.zoofirma.ru/

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud just

 

http://www.zoofirma.ru/