Четвер, 11 жовтня 2018 09:18

В Умані відкрили Українську дитячу академію

10 жовтня відбулось офіційне відкриття Української дитячої академії.

Захід відвідали голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, заступник міського голови міста Умань, секретар виконавчого комітету Любов Плотнікова та громадськість міста.

Під час офіційного відкриття юні уманчани станцювали флешмоб та запустили в небо кульки.

Далі всі бажаючі мали змогу оглянути будівлю Дитячої Академії, діти знайомили гостей з результатами першого місяця розвитку в академії, а гості Академії провели разом з школярами ритуал посвяти в малі академіки.

«Приємно, що освіта в місті розвивається. Поряд з державними, комунальними освітянськими закладами функціонують і приватні.

Переконана, що творча енергія керівництва закладу, вчителів і надалі служитиме підвищенню якості життя уманчан, піднесенню авторитету міста», - зазначила заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Любов Плотнікова.

Yes