Четвер, 11 жовтня 2018 11:02

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Уманської міської ради

У зв‘язку з проведенням перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Уманської міської ради, та внесенням інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, прохання протягом жовтня - грудня 2018 року поновити документи, які б підтвердили  право перебувати на квартирному обліку.

Відповідно до статті 42 Житлового кодексу Української РСР жилі приміщення надаються громадянам, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, та внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Прийом документів здійснюється в будівлі виконавчого комітету Уманської міської ради ( м.Умань, площа Соборності,1, 2-й поверх, кабінет         № 213).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 4-02-20, 0983456685.

Виконавчий комітет Уманської міської ради