Четвер, 25 жовтня 2018 16:40

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

23 жовтня 2018 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Криворучка та провулком Вітряним; житлової та громадської забудови,  обмеженої вулицями Тищика, Європейською та Київською; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Республіканською, Великою фонтанною та Шевченка; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Горького, Тищика та Ломоносова; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Визволителів, Шкільною, Батуринською та Коцюбинського. В громадських слуханнях прийняли участь 11 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста.

Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробників детальних планів – архітекторів, Лісаченка Віктора Михайловича та Сови Єлизавети Сергіївни, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.