Середа, 31 жовтня 2018 10:14

«Чотири сезони українських традицій»

З метою патріотичного виховання, підтримки творчих ініціатив дітей молоді, в рамках реалізації міської програми «Молодь Умані» 30 жовтня відділом у справах сім’ї та молоді спільно з радою студентського самоврядування факультету економіки та підприємництва Уманського НУСу та волонтерським загоном «Відкриті серця» КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка» проведено семінар-тренінг «Чотири сезони українських традицій» на базі Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м.Умані.

Студенти завітали до дітей з цікавою програмою: вірші, загадки, веселі ігри, майстер-клас з виготовлення ляльки-нитанки, розмальовки, аплікації та, звичайно ж, смаколики.

Yes