П'ятниця, 16 листопада 2018 15:49

В Умані відбулось спільне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та організаційного комітету з питань проведення загальноміських заходів

16 листопада відбулось спільне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та організаційного комітету з питань проведення загальноміських заходів, на якому обговорили міські заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи і 85-их роковин Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

Як зазначила заступник міського голови Жанна Лозінська: «У ці дні світова спільнота віддає данину шани і вдячності всім, хто на Майдані став на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, всім, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить Україну від агресора, та вшановує пам’ять невинно убієнних тоталітарним режимом українців під час голодоморів 21-22, 32-33, 46-47 років минулого століття».

Після обговорення та внесення пропозицій учасники засідання затвердили плани заходів з відзначення цих знаменних і пам’ятних подій.

Yes