Вівторок, 20 листопада 2018 16:59

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

20 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на якому розглянули проекти рішень «Про Програму забезпечення лікувально-профілактичних установ, закладів та комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров`я міста санітарним автотранспортом на 2019-2021 роки», «Про зміну назви КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА  СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА», «Про реорганізацію УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ № 3  в КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УМАНСЬКИЙ  ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ», «Про внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 року № 3.5-48/6 «Про затвердження міської програми соціальної допомоги «Турбота» на 2014-2020 роки» та «Про Програму організації та фінансування громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті Умань на 2019 – 2020 роки».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.М. Кирилюк, в.о начальника відділу охорони здоров’я Семенець А.С., головний лікар міської лікарні №3 Клименко І.М. , начальник відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг, їх соціального обслуговування та реабілітації УПСЗН Кривенко О.В. та начальник відділу оплати праці та зайнятості УПСЗН Агеєнко І.І.