П'ятниця, 23 листопада 2018 12:28

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

22 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проекти рішень «Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський  бюджет на 2018 рік», «Про затвердження Програми Уманської міської ради щодо організації розроблення містобудівної документації на період 2019 - 2020 роки», «Про затвердження  Міської програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення м. Умань на 2019 - 2022 роки», «Про затвердження  заходів на виконання Комплексної програми підготовки посадових осіб місцевого самоврядування на 2019 рік», «Про затвердження міської цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2019-2021 роки», «Про міську програму організації рятування людей на водних об’єктах міста Умань на 2019-2023 роки», «Про внесення змін  і доповнень до міської Програми створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту  та організації заходів, пов'язаних з проведення  їх технічної  інвентаризації на 2017-2020 роки в  новій редакції», «Про внесення змін до інвестиційної програми УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2018 рік», «Про затвердження Програми популяризації культурної спадщини в м. Умань на 2018 -2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до рішення Уманської міської ради від 10 серпня 2018 року № 3.5-51/7 «Про  надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» на закупівлю транспортних засобів на умовах фінансового лізингу» та «Про реструктуризацію боргу  УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., начальник фінансового управління Петриченко А.В., заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю., начальник відділу кадрової роботи та з питань нагород Роговенко В.С., в.о. начальника архівного відділу, спеціаліст І категорії Фащевська Н.І., начальник відділу з питань ЦЗ та ОМР Опришко О.В., начальник відділу культури Гейко Т.М., начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру Корніюк О.В., заступник начальника відділу житлово-комунального господарства Загородній В.Б. та директор УКП «Уманьтеплокомуненерго» Христинець В.Г.