П'ятниця, 23 листопада 2018 16:08

УВАГА БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР !

Увага безкоштовний  семінар!

Семінар відбудеться 27 листопада 2018р. об 11-00 г. в м. Умань, вул. Залізняка, 2а, приміщення сесійної зали Уманської районної ради

Записатися  на семінар за телефоном 0678994195, Ольга Федорівна, або на Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Семінар для роботодавців, ФОП,  які мають найманих працівників, бухгалтерів та кадровиків Уманського, Маньківського, Жашківського, Монастирищенського, Христинівського районів.

Питання, які будуть ретельно розглянуті на семінарі:

1.Порядок здійснення комплексних планових заходів державного нагляду(контролю)/

1. Державний контроль та державний нагляд: чи є суттєва різниця.
  2. Підстави для перевірки підприємства органами Держпраці та фіскальної служби.
  3. Основні права та обов’язки інспекторів праці та фіскальної служби під час проведення перевірки.
  4. Основні права та обов’язки роботодавця при появі інспекторів , дозвіл проведення зйомки, опитування працівників тощо.
  5. За яких умов власник може відмовити інспектору праці та фіскальній службі у проведенні перевірки.
  6. Документи, що перевіряють інспектори праці та податківці .
  7. Форми документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів (наказ Міністерства соціальної політики України від 18.08.2017 №1338).
  8. Відповідальність за невиконання вимог законодавства.

Семінар організовує Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА спільно з Черкаською міською профспілковою організацією „Солідарність“.