Вівторок, 27 листопада 2018 16:10

Відбулись засідання постійних комісій з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян, законності та правопорядку

26 листопада відбулись засідання постійних комісій з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян, законності та правопорядку  та з питань освіти, науки, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту на яких розглянули проекти рішень «Про роботу виконавчого комітету Уманської міської ради за І півріччя 2018 року», «Про план роботи  Уманської міської ради VII скликання на І півріччя 2019 року», «Про звіти депутатів Уманської міської ради», «Про міську програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа на 2019-2021 роки», «Про програму розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2017 – 2020 роки у новій редакції», «Про затвердження Програми популяризації культурної спадщини в м. Умань на 2018 -2020 роки» та «Про затвердження Плану дій із впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» на 2018-2020 роки та Плану моніторингу й оцінки реалізації Плану дій».

В роботі комісій взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Плотнікова Л.П., начальник служби у справах дітей Декарчук О.С., начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ремез О.Г., начальник відділу культури Гейко Т.М. та начальник УПСЗН Кучер Г.М.