Вівторок, 27 листопада 2018 17:07

Відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики

27 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики на якому розглянули проекти рішень «Про зміни до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік» та «Про затвердження Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

В роботі комісій взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М. та заступник міського голови Малішевська Ю.Ю.