Середа, 28 листопада 2018 11:08

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

28 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проекти рішень «Про внесення змін до інвестиційної програми УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2018 рік», «Про безоплатну передачу майна з балансу УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ № 3 на баланс КНП «УМАНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ», «Про внесення змін та доповнень до рішення Уманської міської ради від 10 серпня 2018 року № 3.5-51/7 «Про  надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3» на закупівлю транспортних засобів на умовах фінансового лізингу», «Про безоплатну передачу майна з балансу ДЮСШ на баланс КП «Уманське РЕУ №3» та «Про затвердження Переліку юридичних осіб публічного права Уманської міської ради та майна комунальної власності територіальної громади міста Умані у новій редакції».

В роботі комісій взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Коломієць Н.В. та директор УКП Уманьтеплокомуненерго Христинець В.Г.