Понеділок, 03 грудня 2018 10:56

Відбулась чергова сесія Уманської міської ради

30 листопада під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулась чергова сесія міської ради VІІ скликання, під час якої депутати розглянули понад 50 питань.

На 55 черговій сесії депутати міської ради розглянули низку питань.

Зокрема, заслухали звіт про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку м. Умань за I півріччя 2018 року; про зміни до Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

На сесії депутати міської ради затвердили План діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік; виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року; внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 року № 2-42/7 «Про міський  бюджет на 2018 рік»; роботу виконавчого комітету Уманської міської ради за І півріччя 2018 року.

Крім цього, погоджено міську програму сприяння діяльності органів самоорганізації населення м. Умань на 2019 - 2022 роки; затверджено заходи на виконання Комплексної програми підготовки посадових осіб місцевого самоврядування на 2019 рік; затверджено міську цільову програму забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2019-2021 роки.

Також затверджено міську програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019-2021 роки; програму розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2017 – 2020 роки у новій редакції; міську програму організації рятування людей на водних об’єктах міста Умань на 2019-2023 роки; внесено зміни і доповнення до міської Програми створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту  та організації заходів, пов'язаних з проведення  їх технічної  інвентаризації на 2017-2020 роки в новій редакції.

На черговій сесії депутати міської ради затвердили: внесення змін до інвестиційної програми Уманського КП «Уманьтеплокомуненерго» на 2018 рік; Програму організації та фінансування громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті Умань на 2019 – 2020 роки; внесення змін до рішення міської ради від 31.01.2014 року № 3.5-48/6 «Про затвердження міської програми соціальної допомоги «Турбота» на 2014-2020 роки»; затвердили Програму популяризації культурної спадщини в м. Умань на 2018 -2020 роки; Програму забезпечення лікувально-профілактичних установ, закладів та комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров`я міста санітарним автотранспортом на 2019-2021 роки.

Міські обранці погодили: зміну назви КП «Уманська стоматологічна поліклініка»; безоплатну передачу майна з балансу Уманської міської лікарні № 3 на баланс КНП «Уманська міська лікарня»; реорганізацію Уманської міської лікарні № 3 в Комунальне некомерційне підприємство «Уманський центр служби крові» Уманської міської ради.

На засіданні депутати  затвердили: план роботи Уманської міської ради VII скликання на І півріччя 2019 року; звіти депутатів Уманської міської ради; порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в місті Умані.

Також на сесії погоджено: Програми боротьби з амброзією полинолистою на території м. Умань на 2019-2023 роки; втрату чинності рішення Уманської міської ради від 18.10.2006 р. № 4-7/5  «Про  затвердження тарифів на  послуги з вивезення побутових відходів»; внесення змін та доповнень до рішення Уманської міської ради від 10 серпня 2018 року № 3.5-51/7 «Про  надання дозволу КП Уманське РЕУ №3» на закупівлю транспортних засобів на умовах фінансового лізингу; передачу КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3» витрат на технічне переоснащення (встановлення) комерційних вузлів обліку теплової енергії в приміщеннях  житлових будинків; передачу КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3» витрат на технічне переоснащення (встановлення) комерційних вузлів обліку теплової енергії в приміщеннях  житлових будинків.

Крім цього, затверджено: Програми Уманської міської ради щодо організації розроблення містобудівної документації на період 2019 - 2020 роки; інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради; розробку детального плану території житлової та громадської забудови; розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання в оренду та поновлення (продовження) терміну користування земельними ділянками; безоплатну передачу майна з балансу ДЮСШ на баланс КП «Уманське РЕУ №3»; перелік юридичних осіб публічного права Уманської міської ради та майна комунальної власності територіальної громади міста Умані у новій редакції; розгляд звернень з питань затвердження матеріалів із землеустрою та надання у власність земельних ділянок; розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань регулювання земельних відносин; План дій із впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» на 2018-2020 роки та Плану моніторингу й оцінки реалізації Плану дій; Програма виконання рішень судів та інших виконавчих документів на 2018-2019 роки в новій редакції.

Окрім цього під час 55-ї сесії Уманської міської ради депутати міської ради підтримали звернення до голови Верховної ради України Андрія Парубія, у тексті висловлене сподівання, що рішення ВР будуть спрямовані на збереження територіальної цілісності та недоторканості нашої держави.

На сесії були присутні  32 депутата міської ради.