Понеділок, 03 грудня 2018 12:00

Міський голова Олександр Цебрій вручив нагороди та відзнаки уманчанам

30 листопада на 55 чергової сесії Уманської міської ради VІІ скликання міський голова Олександр Цебрій виконав почесну місію – вручив нагороди та відзнаки шанованим уманчанам, які прославляють наше рідне місто:

Державною нагородою-відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» за мужність і героїзм, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня Збройних Сил України, нагороджені учасники АТО: Артем Бурла, Антон Гандзюк, Віктор Гандзюк, Володимир Гайванович, Сергій Качанов, Андрій Козін.

Відзнакою Президента України – пам’ятною медаллю «25 років виведення військ з Афганістану»  за активну громадську діяльність, патріотичне виховання молоді, вшанування пам'яті загиблих бойових побратимів, нагороджені учасники бойових дій на території Республіки Афганістан: Олег Гулько, Євгеній Іванов, Микола Коваленко, Петро Сушко, Костянтин Філіцький, Сергій Шевчук, Анатолій Тітаренко.

Відзнакою виконкому міської ради «Кращий за професією» за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та значні трудові досягнення нагороджено Юрія Пальчака в.о. директора  КНП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської міської ради.

Відзнакою виконкому міської ради «Кращий за професією» за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони публічного порядку, високий професіоналізм та відданість своїй справі нагороджено майора поліції В’ячеслава Петриченка начальника сектору превенції Уманського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області.

Відзнакою міської громадської організації ветеранів міста «Почесний ветеран міста Умань» за багаторічну плідну працю, активну життєву позицію та особистий вклад у розвиток ветеранського руху міста нагороджено: Миколу Камчатного голову первинної організації ветеранів військової частини 40748, члена президії міської ради ветеранів; Наталію Рунчу відповідального секретаря міської ради ветеранів; Артема Тарасенка голову первинної ветеранської організації КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради.

З 23 по 25 листопада в місті Київ відбувся чемпіонат Світу з пауерліфтингу та окремих вправ. Найвищі нагороди цих престижних змагань здобули уманчани. Тож очільник міста привітав переможців та вручив сертифікати:

Наталії Сокуренко – виступила в категорії Еліта та стала абсолютною чемпіонкою Світу з пауерліфтингу, встановивши рекорд Європи та Світу з проходженням допінг контролю з сумою 390 кг.

Оксані Остроушко - здобула срібну нагороду та виконала норматив майстра спорту України з пауерліфтингу.

Сергію Плотнікову – здобув 2 золотих, срібну та бронзову нагороди у різних номінаціях.

Євгенію Омельяновському – здобув золоту нагороду.

Олександру Дробілку – здобув срібну нагороду.

Сергію Ільченку – викладача кафедри спортивних дисциплін – здобув золоту нагороду та встановив Світовий рекорд.

Владиславу Мошенському – здобув золоту нагороду.

Сергію Сюренку – здобув золоту нагороду.

Юрію Дігтяру - здобув золоту нагороду серед ветеранів.

Ігорю Крикунову – здобув золоту нагороду серед ветеранів та встановив рекорд Європи.

Вітаємо всіх спортсменів, бажаємо нових перемог та світових рекордів.

Yes